Červenec 2016

Protože.....chci

26. července 2016 v 19:04 | Elie_Me
Bloguju, protože...mě to baví. Protože je to sranda. Protože to čtete. Protože Vás to baví. Protože se mi každý den zobrazí 'zobrazeno' u daných článků. Protože je tu tolik vymožeností, které by byla škoda nepoužít. Protože mě baví zpovídat lidi, kteří se se svým pejskem nějak zviditelnili. Protože Vám ráda předávám nové informace. Protože se chci pořád zlepšovat. Protože se tu na blog.cz dozvím hodně informací.

Protože se uvidíme u dalšího článku...

dogandgirl Elie_Me

Protože chci.....

Agility

21. července 2016 v 10:22 | Elie_Me
Zajímalo vás jak začít s agility ? Já Buddyho i Domču učila na zahradě, Domča skákal( teď už raději ne) a Buddy se učil probíhat mezi tyčemi, nemyslím slalom ale dvě tyče mezi kterými pes proběhne. Také můžou probíhat skrz tunely. Nejlepší stejně bude když zajdete na cvičák a tam se s někým poradit. Tam vás naučí začátky. Ale nepodceňujte výběr cvičáku. Třeba mám takovou zkušenost ve které jsme na cvičáku jen psa krmili a nic se nenaučil.

Já vám přeji hodně štěstí!

P.S.: nevěděla jsem jestli to mám dát do zábavy nebo poradny takže to nemá rubriku!

Elie_Me dogandgirl

PORADNA

20. července 2016 v 16:09 | Elie_Me
Máte nějaký problém se svým pejskem? Jak co se týče granulí, zdraví či něčeho jiného? Napište nám a my se pokusíme problém rozlousknout a napsat vám odpověď! Jinak v poradně bude také sérka Dog Health, ale můžete jinak psát.
PIŠTE PROSÍM POD TUTO RUBRIKU DO KOMENTÁŘŮ! TOTO JE TOTIŽ PORADNA!
JAK NAPSAT O RADU?
1.Napište do komentářů vaše jméno či přezdívku do jména(např.: Alena, nebo dogandgirl)
2.Pokud si přejete odeslat radu na email napište i email
3.Napište problém, věk pejska, plemeno a kondici, můžete i jméno :)


Poradna spuštěna od 20.7.2016

Vaše dogandgirl Elie_Me

O autorce

19. července 2016 v 19:33 | Elie_Me
Jmenuji se Lucka. Mám dva pejsky a pejsky mám moooc ráda :-)
Mám ráda pohádky a to jakékoliv (pokud se nejedná o kreslené blbosti typu Pheaneas a Ferb ((to snad ani není pohádka)) )
Hrozně ráda si hraju :-)
Baví mě ruční práce (šití,vyšívání,háčkování a pletení)
Moc ráda bych se naučila vařit a pořádně péct.
Pejsky a rodinu miluji nadevše, je mi to nejdrsžší ( a to by mělo být i vám!)
Hrozně ráda si fotím pejsky, protože z toho vzniknou pro mě opravdu nádherné fotky.

Reportáž z Brněnských psích dnů

17. července 2016 v 16:56 | Elie_Me
Buďte zdrávi,

včera 16.7.jsme se zúčastnili Brněnských psích dnů. Na akci jsme přijeli 9:20. Chtěly jsme se registrovat, jenže jsme nevěděli kde. Takže jsme počkali až k našemu kruhu někdo nepřijde. Tak jsme šli na registračku a posuzovalo se. My jak jinak než 3/3 ale to chápu protože byl hrozně divoký. Do naší slohy s číslem 79 nám dali diplom. Jako ceny jsme měli 1 medaily,2 balíčky pamlsků a ještě průvodce Paříží. Pak jsme koukali na frisbee a já se šla přihlásit na soutěže pes šikula,pes a dítě a podoba pána a psa. Chvíli jsem koukala na agility. Potom za mnou přišla holčina s Australáčkem Buddym, byli s námi v kruhu. Jestli bych nechtěla s nimi do soutěže nej pár. Tak jsme se šli přihlásit. Chvíli jsem s tátou koukala na frisbee a pak jsme šli na oběd. Potom byli bezplatné soutěže na hlavním hřišti kde bylo frisbee. Šli jsme na nejušatější pes. Tam jsme prohráli. A na nejlegračnější pes. Taky jsme prohráli. Ještě na nejelegantnější pes ale jak jinak než prohratý. Také ještě na nejmenší pes. tam jsme byli největší Smějící se Potom začali už ty soutěže na které jsem nás přihlašovala. Podoba pána a psa 4/4- byli vymakaní.Ale dostali jsme aspoň balíček pamlsků. Pes a dítě- 3/5 medaile,2 balíčky pamlsků,2 bublifuky,balón,1 lízatko a průvodce Paříží. Nej pár- neumístily jsme se. Pes šikula-také jsme se neumístili. Jinak, až doma jsem si všimla že nemám diplom :( nechala jsem ho tam takže teď čekám než se mi ozvou, psala jsem jim zprávu.

Byla to super akce! Fotky naleznete zde: Facebook
Video do týdne zde: YouTube

Reportáž z Intercanis

14. července 2016 v 16:30 | Elie_Me
Buďte zdrávi na mém blogu!

Dnešní report nebude tak moc aktuální, ale aspoň něco.

18.6.2016
Na akci jsme přijeli kolem 9.30. Jako prvně jsme obešli všechny stánky venku. Nákup budete mít na konci. Pak jsme vtrhli dovnitř. Mám fotky z kruhu AO a BC (obvykle se to píše AUO a BOC, ale takto jsou rasy Border Kolie a Australský Ovčák také známí). Kdyby o ně měl někdo zájem napiště na email dogtricks@email.cz Usmívající se Pak jsme hledali ještě jeden stánek a pak už šli.

19.6.2016
Ráno jsme přijeli a vešli rovnou dovnitř. Měla jsem domluvené focení, ale paní zapomněla. Rodiče šli k CC (Cane corso). Pak už jsme šli. Byli jsme tam kolem 40 minut.

Tak nákup ( u dané značky, když na ní kliknete, tak jste u produktu který jsme koupili :) )
Calibra-konzerva jehně
Brit-dentální tyčinky
Veselý pes- 1x velká kost, 2x nožičky
Yoggie-jogurt pro psy
doufám že jsem na něco nezapomněla...