Úvod Toulavých tlapek

6. srpna 2016 v 15:00 | Elie_Me
Dnes jsem si k mému článku přizvala hosta (který tu bude mít i vlastní rubriku, jestli vše půjde podle představ).
Hostem je spolek na ochranu zvířat, záchranný spolek apod. no zkrátka, říkejte tomu jak chcete, ale jedno je jisté, jsou to Toulavé tlapky. TT je spolek který zachraňuje zvířata z ulic, množíren a bůh ví co ještě. V tomto spolku jsou zvířata v léčení, k adopci anebo v převýchově. Nejedná se jenom o psy ,ale i kočky. Byla zde i zvířata z různých kauz. Je mnoho způsobů jak tlapkám pomoci např. finačně,darování věcí do aukcí , no vše to naleznete na tomto linku.
Toto je Bavlnka, o této fence budou i první 2 články z rubriky Toulavých tlapek.
A toto je Avarin.

Toulavé tlapky mají i svoji facebookovou stránku tak je nezapomeňte sledovat a podporovat!

Na obrázky se mohou vztahovat autorská práva, tak se raději ptejte :)

Toulavé tlapky + Elie_Me
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Liška Liška | Web | 13. srpna 2016 v 17:30 | Reagovat

Vždy mě rozzlobí, kolik zvířat je z většiny kvůli lidem opuštěných, toulavých a bez domova. Děkuji všem těm a obdivuji je, co pomáhají, dají jim milující domov a nekupují, ale adoptují a bojkotují množírny.

Už sbírám na zimu deky, chovatelské potřeby i jídlo pro místní útulek. Strašně se těším, až jim to předám a s těžkým srdcem odejdu.

2 dogandgirl dogandgirl | 16. srpna 2016 v 17:14 | Reagovat

[1]: No to mě také, já byla dát chovatelské potřeby v neděli. V našem útulku nemůžete ale jít ke zvířatům což je škoda, na druhou stranu chápu, ta zvířata můžou mít nějaký problém, bát se něčeho. Když jsem paní odevzdávala igelitku, nakoukla do ní a vytáhla dentální kost se slovy : To je super, máme tu pitbulku která se bojí všeho. Bylo mi jí líto. Paní překvapilo že jsem tam byla 'jen tak' tak tam asi moc dobrovolníků nechodí..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama